Рок цитати. Велика збірка висловів відомих рок музикантів українською мовою.

Ми зібрали на нашому сайті великий розділ присвячений рок цитатам. Життя рокера в кількох висловах це звичайно вам не аби що, а квінтесенція щирості і правди. Раді запросити всіх до прочитання та пошуку істини!

На цій сторінці ми розмістили невелику кількість цитат, я якщо ви хочете переглянути всі інші, просимо до розділу рок-цитат, він ось тут цитати відомих рок музикантів

Рок цитати музикантів

 

Коли мені було 5 років, мама завжди повторювала мені, що найважливіше в житті – бути щасливим. Коли я пішов до школи, мене запитали, ким я хочу стати, коли виросту. Я написав «щасливим». Мені сказали: «Ти не зрозумів завдання!», я їм сказав: «Ви не зрозуміли життя...».

Джон Леннон

Більшість людей дуже сильно помиляються, сприймаючи себе занадто серйозно.

Оззі Осборн

Людина успішна, якщо встає вранці і лягає спати вночі і між цим робить те, що хоче робити.

Боб Ділан

Існує відоме й існує невідоме, а між ними двері.

Джим Моррісон

Те, що з нами відбувається - справа наших рук... або нашої бездіяльності!

Святослав Вакарчук

Крім страху довіри, українці мають ще дві напасті - любов до «халяви» і цинізм. І якщо цинізм ще можна допускати в незначній мірі як захисну реакцію, то думку, що замість нас хтось усе зробить, - треба викорінювати одразу.

Андрій Середа

Бути інтелектуалом - означає ставити собі безліч питань, не знаходячи на них відповіді. Широкий спектр ідей не гарантує однодумців. Все, що істинно і має значення, - це твої почуття. Ось що означає для мене музика.

Дженіс Джоплін

Я намагаюся використовувати свою музику, для того, щоб ці люди почали діяти.

Джимі Гендрікс

Особисто мене злило, що ми стали такі знамениті, що на нас, як на гурт музикантів вже ніхто не звертав уваги, а ми були дуже навіть непоганим гуртом, особливо на самому початку кар'єри.

Джордж Гаррісон

У Франції я вивчив мову, наблизився до їхньої культури. І відбулася трансформація понять. Я зрозумів, що людина не може бути перекотиполе. Ти повинен визначити для себе, хто ти такий. Тому що без коренів рослина рідко може існувати повноцінно. Я для себе вирішив: так, моє місто - це Київ, я українець

Олег Скрипка

Переглянути більше рок цитат музикантів