Криза середнього віку: 12 речей, які чоловіки роблять найчастіше всього

Хтось починає зустрічатися з дівчиною вдвічі молодшою за себе, хтось кидає роботу і їде в подорож, а хтось починає цілими днями сидіти біля телевізора. Це все від того, що чоловік розуміє, що починає старіти. І у нього виникає криза середнього віку. Ось що найчастіше при цьому трапляється:

1. Він хоче швидких змін.

Чоловік може купити собі мотоцикл або абонемент в тренажерний зал. Він хоче знову відчути себе молодим. Він робить все, що не встиг зробити і шкодує. Він хоче відчути смак життя.

2. Те, що було важливим, більше не має значення.

Можливо він любив читати і їздити на рибалити, але тепер йому на це наплювати. Може він навіть почав сумніватися в своїх цінностях і переконаннях, змінює свою думку з якихось питань, в яких раніше був повністю переконаний.

3. Він впадає в депресію.

У нього часто змінюється настрій, він відчуває смуток і стає більш песимістичним. Він перестає займатися тим, що раніше приносило йому задоволення, може набирати зайву вагу або худнути, у нього немає енергії ні на що.

4. Він злий.

Якщо ти з ним сперечаєшся, ти помічаєш, що він швидко починає злитися. Він може звинувачувати тебе в його минулому, кажучи, що ти - причина його нещасть. Якщо він сам нещасливий, то буде переводити все стрілки на тебе.

5. У нього може з'явитися залежність.

Він може зачастити з алкоголем або захопитися якимось нездоровим заняттям, наприклад, азартними іграми. Це ознака особистих проблем.

6. Він все частіше згадує минуле.

Його пропозиції все частіше починаються: «А що було б, якщо ...» Він аналізує своє минуле, оцінює свої рішення. У кожного буває ностальгія, але ніхто не знає, що було б, якщо.

7. Він перестав проводити з тобою час.

Він може віддалятися, жити фантазіями. Ви можете менше займатися сексом. Він нещасливий, в депресії, і це природним чином впливає на ваше інтимне життя. Але якщо у вас стало більше сексу, пам'ятай, що багато чоловіків використовують цю тактику, щоб прикрити свої зради.

8. Він хоче змінити кар'єру.

Зазвичай для такого рішення потрібно багато часу. Але чоловік в кризі середнього віку може просто прокинутися вранці і вирішити, що він більше не хоче працювати там, де працює.

9. Він повністю змінює свій образ.

Він не просто купує нові туфлі. Він повністю змінює свій гардероб, йде в спортзал, збриває бороду або відрощує її. Він хоче підкріпити своє его.

10. Він хоче закрутити інтрижку.

Може ти помічаєш підозрілі повідомлення у нього на телефоні, дивні дзвінки. Зради часто починаються в кризу середнього віку, тому важливо зберегти відкрите спілкування.

11. Він вважає своє життя нудним.

Він може прямо говорити про це. Тут він був щасливий, а тепер виявляється, що йому нудно. Він раптом розуміє, що не здійснив всі свої мрії.

12. Він запускає себе.

Поки одні чоловіки починають повністю себе міняти, інші просто здаються. Вони перестають добре одягатися, набирають вагу і навіть не стежать за гігієною. Це так само ознаки депресії.

 

Джерело