9 фраз, висловів незрілого чоловіка. Дорослий чоловій, який залишається дитиною.

Коли мова йде про зрілість, вік ні до чого. Деякі чоловіки розвиваються емоційно і психологічно вже до 19-20 років, а інші - тільки до 40. Ось як зрозуміти, поруч з тобою зрілий чоловік або незріла дитина - по його фразам:

1. «Мені не хочеться».

Багато з нас не люблять і не хочуть робити якісь справи по дому або ходити на сімейні заходи, але ми робимо це, тому що це потрібно робити. Коли хлопець намагається відмахнутися від якихось обов'язків просто тому, що йому не хочеться, це показує його незрілість. Так кажуть тільки підлітки.

2. «А це обов'язково?»

Знову ж таки, це дитяча відмовка. Якщо тільки він не говорить це з посмішкою на обличчі, ти зустрічаєшся з тим, хто ще не зрозумів, що світ не обертається навколо нього. Так відкрито скаржитися на те, що необхідно робити - це не по-чоловічому.

3. «А ти не можеш зробити це сама?»

Коли хлопець таке каже, він явно не розуміє, що тобі ще треба зробити, і навіть не цікавиться твоїми справами. Жінки і так багато на себе беруть, так що коли ти чуєш від чоловіка таку фразу, це пригнічує.

4. «Закрий рот».

Це грубо. Це нешанобливо. Навіть якщо твій чоловік каже часто «Помовч», тобі потрібно знайти нового.

5. «Ненавиджу тебе».

Це що, загроза? Якщо тільки ти не знаєш, що він жартує, говорити про ненависть - це найкращий спосіб заподіяти біль. Якщо він так сильно тебе ненавидить, він не повинен бути з тобою.

6. «Ніхто не буде любити тебе так, як я».

Тим самим він говорить, що будь-який інший любитиме тебе краще за нього. Коли чоловік намагається вплинути на твою самооцінку і змусити тебе відчувати себе некоханою, він хоче зробити тебе залежною від нього.

7. «Я запросив свого друга пожити у нас пару місяців».

Якщо ви живете разом, то такі рішення потрібно приймати разом. Якщо він як і раніше вважає, що це тільки його квартира, він незрілий і не розуміє, як працюють стосунки. Спільне життя має на увазі спільне прийняття рішень про те, що буде відбуватися у вашому домі.

8. «Я не знав, що це важливо».

Неважливо, що це - якщо це те, про що ти йому говорила, значить це важливо. І якщо він не сприймає твої слова серйозно, це ознака незрілого чоловіка.

9. «Все одно».

Якщо він відмахується від тебе під час сварки або просто не хоче продовжувати діалог, це означає, що він не готовий до зрілих відносин.

Джерело