13 ознак, що він хоче тебе кинути, але боїться це зробити.

Якщо він робить нижче написане, він намагається змусити тебе кинути його. Тому що чоловіки часто дуже бояться жіночих емоцій під час розлучень.

1. Він зводить на «ні» будь-яку розмову, яку ти починаєш.

Якщо всі його відповіді односкладові, це поганий знак. Якщо він не розповідає тобі нічого про те, як пройшов його день, що нового у нього на роботі або з друзями, якщо ти нічого не знаєш про те, що з ним відбувається, він вже не хоче бути з тобою. Він вже не бачить в тобі друга і людину якій хочеться довіритися. Він не реагує на тебе, бо хоче, щоб ти залишила його в спокої.

2. Секс тепер в минулому, або він спить з тобою, тільки коли п'яний.

Чоловіки висловлюють свої почуття фізично. Якщо він не може зайнятися з тобою сексом тверезим, якщо він перестав ініціювати інтим, відносини для нього закінчилися.

3. Він не намагається з тобою сперечатися.

Чоловік, який хоче врятувати ваші відносини, буде сперечатися з тобою, якщо відчуває, що це важливе питання. Якщо ти помічаєш, що він більше не обговорює ті моменти, які були для нього важливі, він вже однією ногою поза відносинами.

4. Він багато зітхає поруч з тобою.

Це означає, що йому нудно, ніяково або що йому все набридло. Якщо він так себе веде, він вже не хоче ніяких відносин з тобою.

5. Він перестав витрачати на тебе гроші.

Коли ви тільки починали зустрічатися, він не шкодував на тебе грошей. А тепер, незважаючи на відсутність зайвих витрат і підвищення на роботі, він завжди «на нулі». Хочемо ми це визнавати або ні, але ми не витрачаємо гроші на тих, хто нам не важливий.

6. Він став дратівливим, так що ти ходиш навколо нього, намагаючись не роздратувати самою своею присутністю.

Коли його так легко вивести з себе, це ненормальна ситуація. Зроби собі і йому ласку і закінчи ці токсичні відносини.

7. Він перестав надавати значення важливих дат.

Раніше він влаштовував тобі великі сюрпризи на день народження або вашу річницю, але все це в минулому. Така забудькуватість зазвичай символізує більш глибокі проблеми.

8. Він не піклується про твої речі або навіть псує їх.

Повага людини проявляється в тому, як він ставиться до твого майна. Якщо він перестав бути акуратним з твоїми речами, значить він більше не поважає тебе. Якщо він навмисно псує твої речі, він явно хоче змусити тебе кинути його.

9. Він перестав говорити про довгострокові плани.

Може ви раніше навіть обговорювали весілля, але якщо тепер він зовсім не говорить про це і навіть не згадує про співжиття, значить він просто чекає, коли ваші відносини помруть самі собою.

10. Він починає сварки через дрібниці.

Він просто шукає привід влаштувати сварку, а справжні причини зовсім інші, які він не наважується назвати. Зазвичай чоловік, які починає сварку на порожньому місці, або зраджує, або хоче розлучитися.

11. Він почав ставити інших вище тебе.

Якщо ти помічаєш, що він став більше часу проводити з ким завгодно, але тільки не з тобою, він явно уникає важливої ​​розмови, яку давно слід вам провести.

12. Здається, ніби тільки ти робиш зусилля у ваших відносинах.

Чоловіки готові звернути гори, коли закохані. Якщо ж він не може навіть підняти свій зад, щоб організувати побачення з тобою, він просто не хоче намагатися і мало тебе любить.

13. Ти відчуваєш, що він став жалюгідним.

Ти розумієш, про що йде мова. Це коли чоловік більше не такий, яким був, коли його депресія переходить у відчай. Зроби йому ласку і відпусти його.

Джерело