Є що корисного почитати? Так, все є тут!

Знайти найкращі цитати тепер дуже просто, всі цитати в одному місці, на нашому сайті

На нашому сайті ви знайдете підбірки перевірених найкращих цитат на будь-який смак. А зараз нумо розбиратися, що таке цитати, для чого вони і які можуть виникати казуси через неправильне цитування

Хто такий Анатолій шарій та чи варто голосувати за партію шарія?

Як Анатолій Шарій подає у своїх відео елементарну брехню під соусом незалежної журналістики. Що відомо про цю людину? Насамперед те, що він не журналіст. Хто завгодно, але до цієї сфери він має жодного відношення. З 17 років – ігроман, що «просаджував» усі гроші в казино...

Як стати поетом, або правила написання віршів.

Десь в середині свідомості виникає імпульс: слова складаються у римовану фразу, а мозок підбадьорюється і розпочинає шукати логічне продовження. Емоція, з якої виникли перші слова, задає тональність. Так починається вірш.

Найкращі цитати про дім.

З поняттям дому у людини пов'язане дуже багато всього в житті. Дім це і дитинство і любов і захист, майбутнє та минуле, мрії. І ще безліч порівнянь, почуттів які всі можна виразити через це одне невелике слово - ДІМ.

Індійські притчі. Всі притчі тут! )

Вважаються першими мудрими оповіданнями, що ді­йшли до нас із сивої давнини. Адже Індія — країна надзвичайно багатої історії та культури — населена нащадками однієї з найвеличніших прадав­ніх цивілізацій.

9 фраз, висловів незрілого чоловіка. Дорослий чоловій, який залишається дитиною.

Коли мова йде про зрілість, вік ні до чого. Деякі чоловіки розвиваються емоційно і психологічно вже до 19-20 років, а інші - тільки до 40. Ось як зрозуміти, поруч з тобою зрілий чоловік або незріла дитина - по його фразам

Мистецтво бездіяльності: що значить голландський Niksen?

А тепер і голландці поділилися своєю концепцією боротьби зі стресом під назвою niksen. Як і у італійців, сенс цієї концепції в байдикуванні, але це легше сказати, ніж зробити, вірно?

Як правильно рефлексувати. Рефлексія корисна і шкідлива.

Якщо раніше про рефлексію (самоаналіз) говорили тільки психологи, то зараз, завдяки безлічі популярних психологічних блогів, цей термін надійно поселився в лексиконі людей.

7 звичок, через які ваш мозок буквально зменшується і гірше працює

Звучить кепсько, але це частина природного процесу старіння. Все ж певний спосіб життя може погіршити стан вашого мозку - буквально зменшити його. Наші звички і токсичне оточення можуть негативно впливати на структуру і роботу мозку

14 ознак високого тестостерону у чоловіка

Тестостерон - гормон, який виробляється як у чоловіків, так і у жінок, але у чоловіків більше. Саме завдяки йому у чоловіків більш виражені м'язи, крупніше кістки, більше волосся на тілі і т.д.

13 ознак, що він хоче тебе кинути, але боїться це зробити.

Якщо він робить нижче написане, він намагається змусити тебе кинути його. Тому що чоловіки часто дуже бояться жіночих емоцій під час розлучень.

Шукаєш улюблену справу? Забий!

Кажуть, якщо подумати і максимально докладно відповісти собі за три питання: «що я вмію робити?», «Що мені подобається робити?» І «за що мені коли-небудь платили гроші?», То десь на стику всіх цих відповідей знаходиться ваше покликання.

Свідоме споживання - це не обмеження і заборони

Від яких звичок відмовитися, а які варто виховувати? Від чого звільнити будинок і що купити для нового способу життя? Як правильно викинути весь непотріб і усвідомлено споживати?

«Так» і «ні» важать однаково. Як відповісти на питання чи пропозицію?

Чудова стаття, яка наштовхує на роздуми, про чесність наших відповідей

«Тренуй пам'ять»: лист Умберто Еко своєму онукові, який варто прочитати кожному

Умберто Еко написав цей лист своєму онукові-школяреві. Обов'язково прочитайте його, якщо у вас є діти, які народилися в епоху інтернету і поняття не мають, як ми обходилися без всесвітньої мережі раніше.

33 простих і чарівних правила життя мумі-тролів

Мумі-тролі були придумані і намальовані фінської письменницею Туве Янссон. Зовні вони - далекі нащадки тролів, але білі і округлі і нагадують крихітних гіпопотамів.

Криза середнього віку: 12 речей, які чоловіки роблять найчастіше всього

Хтось починає зустрічатися з дівчиною вдвічі молодшою за себе, хтось кидає роботу і їде в подорож, а хтось починає цілими днями сидіти біля телевізора. Це все від того, що чоловік розуміє, що починає старіти.

Рок цитати. Велика збірка висловів відомих рок музикантів українською мовою.

Ми зібрали на нашому сайті великий розділ присвячений рок цитатам. Життя рокера в кількох висловах це звичайно вам не аби що, а квінтесенція щирості і правди. Раді запросити всіх до прочитання та пошуку істини!