Дмитро Арсенич

Дмитро Арсенич
Діяльність
український поет, борець проти комуністичної системи у радянський час
Дата народження
27-09-1938
Біографія, цікаві факти з життя

Дмитро Миколайович Арсенич народився в селі Нижній Березів, що на Коломийщині, в славній родині митців та поборників України. Тому, уже з дитинства, йому прививалися любов до України, рідного краю, а схильність до мистецтва - стала подальшим життєвим кредо прикарпатського гуцула Дмитра.

Перші життєві та школярські кроки він здобував в рідному селі, а в 1956 році закінчив Середньоберезівську школу. І, згодом, юнак заповзявся до праці на різних роботах в Яблунівському лісництві, з 1959 року — на Ворохтянському лісозаводі. В 1964 році він перебрався до Коломиї й працював на заводі «Коломиясільмаш».

Творчі здобутки

За свої творчі звитяги Дмитро Арсенич отримав літературно-митецьку премію імені Михайла Павлика, якою спільнота відзначила: і його числені твори, і незламний дух: * «Постріли з лука» → книжка афоризмів, у співавторстві (1987); * «Відбитки часу» → збірка поезій (1993); * «Намисто колібрі» → збірка поезій (1999); * «Стозвуки» → збірка поезій (1999); * «П'ять витоків» → збірка поезій * «Постріли з лука: Афоризми. Думки. Жарти» → книжка афоризмів (2001); * «Водограй» → збірка поезій (2001); * «Лісова виставка» → збірка поезій для дітей (2001); * «Рух зірок» → збірка поезій (2002); * «Літо-літечко» → збірка поезій (2003); * «Гра» – Косів: Писаний Камінь, 2011 – 56 с. Крім того, Дмитро Арсенич друкує числені історичні та публіцистичні розвідки про громадських діячів краю в місцевій періодиці та виступає з публіцистично-критичними статтями на злободенні питання часу.
↓ Показати більше біографії

Цитати, афоризми, вислови автора

Схожі цитати

Додати цитату, вірш